page

Правила та умови мережі AllaCarte H&R

Дякуємо за відвідування нашого веб-сайту! 

Будь ласка, прочитайте умови й правила користування веб-сайтом, перш ніж почати ним користуватися.

Починаючи користуватися нашим веб-сайтом, Ви визнаєте умови, зазначені нижче. Умови користування можуть змінюватися, тому періодично переглядайте їх знову. У випадку Вашого небажання прийняти дані умови, Ви не маєте права користуватися даним веб-сайтом

1. Авторське право 

Власником даного веб-сайту є ФОП Фріс Р.І. Вся інформація: логотипи, торговельні марки, тексти, назви, зміст, програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії й зображення захищені Законом України «Про авторське право й суміжні права».

Ви погоджуєтеся дотримуватися прав і обмежень, прийнятих на даному сайті.

ФОП Фріс Р.І. дозволяє скачувати інформацію із сайту тільки в тому випадку, якщо Ви: 

  • будете використовувати скачаний і/або видрукуваний матеріал в особистих, а не комерційних цілях;
  • не будете модифікувати скачаний і/або видрукуваний матеріал чи вносити до нього які-небудь виправлення будете зазначати авторське право ФОП Фріс Р.І. на скачаний й/або видрукуваний Вами матеріал.

Будь-яке інше копіювання чи використання інформації із сайту в інших електронних або друкованих джерелах без згоди ФОП Фріс Р.І. забороняється. Якщо Вам буде потрібен дозвіл від ФОП Фріс Р.І. на використання інформації з сайту чи встановлення посилання на нього з Вашого веб-сайту, надішліть запит через контактну форму сайту.

2. Зміст сайту

ФОП Фріс Р.І. прагне в міру можливості забезпечувати точність і коректність інформації, доступної на веб-сайті. При цьому ФОП Фріс Р.І. не гарантує точності, своєчасності і повноти всіх даних, опублікованих на веб-сайті. Всі пропозиції не є обов'язковими. Ви погоджуєтеся з тим, що ФОП Фріс Р.І. має право вносити зміни до змісту чи технічних специфікацій в будь-якій частині веб-сайту й у будь-який час на свій розсуд. Ви визнаєте, що такі зміни можуть ускладнити ваш доступ до веб-сайту, або зробити його неможливим. 

3. Посилання

Веб-сайти чи сторінки, на які даються посилання, служать винятково інформаційним цілям і не рецензуються ФОП Фріс Р.І.

ФОП Фріс Р.І. не несе відповідальності за інформацію, розміщену на даних сторінках чи веб-сайтах, що належать третім особам, так само як не несе відповідальності за будь-який збиток, що виник у користувача в результаті відвідування даних веб-сайтів за зазначеними посиланнями.

4. Конфіденційність інформації

Під час відвідування даного веб-сайту ФОП Фріс Р.І. може запитувати ваші персональні дані, до яких відносяться: Ваше ім'я, прізвище і інша контактна інформація, дата народження, телефон, дані кредитної картки, дати заїзду й виїзду, Ваші переваги при поселенні в готелях. Ваші персональні дані можуть бути використані з метою надання необхідних Вам послуг: бронювання номерів, замовлення послуг, членство в Програмах лояльності, розсилання новин і спеціальних пропозицій. Ваші персональні дані також можуть бути використані з метою поліпшення якості послуг закладів мережі AllaCarte H&R, проведення маркетингових досліджень, розсилання запрошень і інформації про нові послуги закладів мережі AllaCarte H&R. 

ФОП Фріс Р.І. дотримуються правил конфіденційності. Інформація може бути надана третім особам у виняткових випадках, передбачених чинним законодавством України, тільки з Вашої згоди.

5. Оферта

Розміщення інформації на цьому сайті є офіційною пропозицією (публічною офертою) і містить в собі всі істотні умови надання послуг (ст. ст. 633, 641 и гл.63 Цивільного кодексу України).
Відповідно до п. 2 ст. 642 Цивільного Кодексу України у разі прийняття споживачем послуг викладених на цьому сайті, умов придбання послуг та їх оплати шляхом натискання на кнопку "Оплатити" або іншим способом, який визначено в договорі публічної оферти або договорі приєднання, будь-яка особа, що проводить таким чином акцепт цієї оферти, стає споживачем послуг які надаються в закладах мережі AllaCarte H&R, які представлені на цьому сайті та повністю погоджується з правилами відповідного закладу мережі AllaCarte H&R, послуги якого ним замовляються та/або бронюються. Ця угода носить характер публічної оферти та відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

6. Інше

ФОП Фріс Р.І. не несе ніякої відповідальності за функціонування веб-сайту й не дає гарантії, що веб-сайт буде працювати без перерв чи без збоїв, а також, що дефекти будуть усуватися. ФОП Фріс Р.І. не гарантує сумісності Вашого комп'ютерного обладнання з веб-сайтом, а також не несе ніякої відповідальності за стан телефонних ліній, системних мереж, Інтернету, обладнання що забезпечує Вам доступ до веб-сайту. Інформація, яку надаєте Ви, не повинна містити вірусів, «троянських коней», «хробаків» чи інших програм, що мають деструктивну функцію.