place
Rondel Bar & Grill

Rondel Bar & Grill

Буковель

Смачні сніданки з органічних продуктів Карпатського регіону представлені щодня для гостей Апарт-готелю ZimaSnow Ski & Spa та всіх гостей курорту Буковель.

Наші шефи зготують для Вас чудові перекуски та обіди протягом дня, а смачні вечері для веселої кампанії прямо напроти гірськолижних трас курорту Буковель не залишать Вас байдужими і Ви ще не раз завітаєте до нас в гості.

Приєднюйтесь :) @rondelgrill

 

Ця сторінка, є єдиною офіційною сторінкою Rondel Bar & Grill в мережі Інтернет, де визначені основні правила та умови надання послуг громадського харчування, проведення дозвілля, визначення місць для куріння та паркування транспорту гостей. 

Забронював місце та/або дійснивши замовлення, ви приймаєте для себе умови договору публічної оферти з надання основних та супутніх послуг Rondel Bar & Grill, та зобов’язуєтесь дотримуватись зазначених нижче умов та правил відвідування закладу. 

Правила та умови:

Безкоштовне паркування автотранспорту гостей, здійснюється виключно в багатоярусному критому паркінгу (попереднє резервування місця не потрібне), який розташовано поруч. 

Паркування автотранспорту поруч з закладом заборонено. 

Розміщення автотранспорту гостей на території апарт-готеля ZimaSnow платне і залежить від наявності вільних мість (ознайомитись з умовами необхідно на рецепції, але в будь-якому випадку остаточне рішення примає адміністрація готеля).

Бездротовий доступ до Інтернету надається безкоштовно. 

Плата за послуги закладу проводиться в національній валюті - гривні.

Відвідування закладу особами до 14 років дозволено лише з батьками.

Продаж алкогольних напоїв здійснюється особам яким виповнилося 21 рік. 

Адміністрація закладу має право перевірити вік відвідувача за документом, який встановлює особу. 

Розміщення в закладі відбувається виключно у відповідності до наявних місць. 

Відвідування закладу з домашніми тваринами дозволяється виключно за погодженням з адміністрацією закладу. 

Приносити з собою та вживати в закладі продукти харчування, алкогольні та безалкогольні напої, сигарети, трубки, кальяни, категорично заборонено. 

У випадку порушення даних правила адміністрація закладу має право припинити надання послуг та заборонити таким відвідувачам користуватися закладом.

Адміністрація закладу має право припинити надання послуг та заборонити відвідувачам користуватися послугами закладу, у разі перебування відвідувача в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. При цьому таке рішення приймається адміністрацією закладу на свій розсуд.

Послуги закладу, можно оплатити готівкою. Також до оплати приймаються банківські кредитні карти. 

Ми приймаємо карти наступних платіжних систем: MasterCard та Visa International.

Замовити

It appears your Web browser is not configured to display PDF files. Download adobe Acrobat або click here to download the PDF file.

с. Поляниця, м. Яремче, 
Івано-Франківська область участок Вишні, 160
тел. 38 (063) 535 6470
тел. 38 (03434) 37 36 1