place

Lounge Matras

Буковель

Драйв та вечірки в тісній компанії!

Якщо бажаєш в лижних черевиків пірнути в атмосферу коктейлів та кальяну, насолодитися міксами чаю та настоянок на гірських травах - тобі саме сюди.

Панорами гір та лаунж музика довершать справу.

Приєднюйтесь :) @matraslounge

 

Ця сторінка, є єдиною офіційною сторінкою Lounge Matras в мережі Інтернет, де визначені основні правила та умови надання послуг громадського харчування, проведення дозвілля, визначення місць для куріння та паркування транспорту гостей. 

Забронював місце та/або дійснивши замовлення, ви приймаєте для себе умови договору публічної оферти з надання основних та супутніх послуг Lounge Matras, та зобов’язуєтесь дотримуватись зазначених нижче умов та правил відвідування закладу. 

Правила та умови:

Безкоштовне паркування автотранспорту гостей, здійснюється виключно в багатоярусному критому паркінгу (попереднє резервування місця не потрібне), який розташовано поруч. 

Паркування автотранспорту поруч з закладом заборонено. 

Розміщення автотранспорту гостей на території апарт-готеля ZimaSnow платне і залежить від наявності вільних мість (ознайомитись з умовами необхідно на рецепції, але в будь-якому випадку остаточне рішення примає адміністрація готеля). 

Бездротовий доступ до Інтернету надається безкоштовно. 

Плата за послуги закладу проводиться в національній валюті - гривні.

Відвідування закладу особами до 14 років дозволено лише з батьками. 

Продаж тютюнових виробів (в тому числі кальянів, айкос тощо) здійснюється особам яким виповнилося 18 років. 

Продаж алкогольних напоїв здійснюється особам яким виповнилося 21 рік. 

Адміністрація закладу має право перевірити вік відвідувача за документом, який встановлює особу. 

Розміщення в закладі відбувається виключно у відповідності до наявних місць. При цьому розміщення меншої кількості осіб, за стіл призначений для більшої кількості відвідувачів, проводиться виключно за погодженням з адміністрацією закладу з оплатою депозиту за послуги що будуть надані закладом в розмірі, який визначено адміністрацією. 

Відвідування закладу з домашніми тваринами дозволяється виключно за погодженням з адміністрацією закладу. 

Приносити з собою та вживати в закладі продукти харчування, алкогольні та безалкогольні напої, сигарети, трубки, кальяни, категорично заборонено. 

Вживати власні тютюнові вироби (в тому числі айкос, вейп тощо) дозволяється за умови придбання відвідувачами одного кальяну класу Gold за стіл. 

У випадку порушення даних правила адміністрація закладу має право припинити надання послуг та заборонити таким відвідувачам користуватися закладом. 

Відвідувачі мають право використовувати настільні ігри, які представлені в закладі. Грати в карти, в тому числі як в азартні ігри так і такі які не відносяться до азартних, в закладі заборонено. 

Адміністрація закладу має право припинити надання послуг та заборонити відвідувачам користуватися послугами закладу, у разі перебування відвідувача в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. При цьому таке рішення приймається адміністрацією закладу на свій розсуд. 

Послуги закладу, можно оплатити готівкою. Також до оплати приймаються банківські кредитні карти. 

Ми приймаємо карти наступних платіжних систем: MasterCard та Visa International.

Замовити

It appears your Web browser is not configured to display PDF files. Download adobe Acrobat або click here to download the PDF file.

с. Поляниця, м. Яремче, 
Івано-Франківська область участок Вишні, 160

тел. 38 (067) 436 4953
тел. 38 (03434) 37 36 1