place
Лоббі-бар Цимес

Лоббі-бар Цимес

Івано-Франківськ

Раді вітати Вас в першому єврейському закладі Західної України - лоббі-барі "Цимес"! Назва нашого закладу етнічної єврейської кухні в перекладі з ідиш означає "супер!", "саме те!", а в цілому, "краще не буває!" Лоббі-бар "Цимес" пропонує своїм відвідувачам та гостям готелю "Під "Темплем" сніданки з оригінальними стравами єврейської кухні, яку ми пам’ятаємо з рецептів нашим мамусь та бабусь…Цимес, форшмак, різноманітні млинці: з ікрою, червною рибою, хумусом, а на обід курячий  бульйончик… Де ще, як не у нас можна буде замовити класичні солодощі єврейських дітей  - леках, найстаріший рецепт єврейської кухні?! Ми із задоволенням відновимо той смак, якій зберігся у Вашій пам’яті, ту самобутню єврейську містечковість, якою була славетна наша земля. Прийшов час відзначити і згадати, що єврейська кухня і традиції нарешті по-справжньому повертаються до нас. У Станіславів.....

Замовити

Раді вітати Вас в першому єврейському закладі Західної України - лоббі-барі "Цимес"!

Назва нашого закладу етнічної єврейської кухні в перекладі з ідиш означає "супер!", "саме те!", а в цілому, "краще не буває!".

Лоббі-бар "Цимес" пропонує своїм відвідувачам та гостям Готелю "Під Темплем" сніданки з оригінальними стравами єврейської кухні, яку ми пам’ятаємо з рецептів нашим мамусь та бабусь…

Цимес, форшмак, різноманітні млинці: з ікрою, червною рибою, хумусом, а на обід курячий  бульйончик… Де ще, як не у нас можна буде замовити класичні солодощі єврейських дітей  - леках, найстаріший рецепт єврейської кухні?!

Ми із задоволенням відновимо той смак, якій зберігся у Вашій пам’яті, ту самобутню єврейську містечковість, якою була славетна наша земля. Прийшов час відзначити і згадати, що єврейська кухня і традиції нарешті по-справжньому повертаються до нас.

У Станіславів.....

вул. Страчених, 7а, м. Івано-Франківськ 
Івано-Франківська область, 76018, Україна
тел.   38 (0342) 595 333
тел.   38 (0342) 718 411