place

gooDZone lounge

Івано-Франківськ

gooDZone lounge - це модне місце з затишною атмосферою, ароматними авторськими кальянами, кольоровою картою коктейлів та музикою lounge mix

Коктейлі та кальяни, перекуси та міксована кухня з різних куточків світу, атмосферні вечірки для гостей з урахуванням новітніх гастрономічних трендів.

Не пропустіть самі колоритні вечірки в місті з найпопулярнішими ді-джеями та подарунковими сетами.

Приєднюйтесь:@goodzone.if 

 

Ця сторінка, є єдиною офіційною сторінкою gooDZone lounge в мережі Інтернет, де визначені основні правила та умови надання послуг громадського харчування, проведення дозвілля, визначення місць для куріння та паркування транспорту гостей. 

Забронював місце та/або дійснивши замовлення, ви приймаєте для себе умови договору публічної оферти з надання основних та супутніх послуг gooDZone lounge, та зобов’язуєтесь дотримуватись зазначених нижче умов та правил відвідування закладу. 

Правила та умови:

Паркування автотранспорту гостей, здійснюється поруч з закладом, таким чином, щоб не спричиняти незручності іншим відвідувачам ьа закладам, які розташовані поруч. 

Бездротовий доступ до Інтернету надається безкоштовно. 

Плата за послуги закладу проводиться в національній валюті - гривні.

Відвідування закладу особами до 14 років дозволено лише з батьками. 

Продаж тютюнових виробів (в тому числі кальянів, айкос тощо) здійснюється особам яким виповнилося 18 років.

Продаж алкогольних напоїв здійснюється особам яким виповнилося 21 рік. 

Адміністрація закладу має право перевірити вік відвідувача за документом, який встановлює особу. 

Розміщення в закладі відбувається виключно у відповідності до наявних місць. При цьому розміщення меншої кількості осіб, за стіл призначений для більшої кількості відвідувачів, проводиться виключно за погодженням з адміністрацією закладу з оплатою депозиту за послуги що будуть надані закладом в розмірі, який визначено адміністрацією. 

Відвідування закладу з домашніми тваринами дозволяється виключно за погодженням з адміністрацією закладу. 

Приносити з собою та вживати в закладі продукти харчування, алкогольні та безалкогольні напої, сигарети, трубки, кальяни, категорично заборонено. 

Вживати власні тютюнові вироби (в тому числі айкос, вейп тощо) дозволяється за умови придбання відвідувачами одного кальяну класу Gold за стіл.

У випадку порушення даних правила адміністрація закладу має право припинити надання послуг та заборонити таким відвідувачам користуватися закладом.

Відвідувачі мають право використовувати настільні ігри, які представлені в закладі. Грати в карти, в тому числі як в азартні ігри так і такі які не відносяться до азартних, в закладі заборонено. 

Адміністрація закладу має право припинити надання послуг та заборонити відвідувачам користуватися послугами закладу, у разі перебування відвідувача в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. При цьому таке рішення приймається адміністрацією закладу на свій розсуд.

Послуги закладу, можно оплатити готівкою. Також до оплати приймаються банківські кредитні карти. 

Ми приймаємо карти наступних платіжних систем: MasterCard та Visa International.

Замовити

It appears your Web browser is not configured to display PDF files. Download adobe Acrobat або click here to download the PDF file.

вул. Вірменська, 1, м. Івано-Франківськ 
Івано-Франківська область, 76018, Україна
тел.   38 (098) 098 7313